Kokios grindys bus populiarios 2022 m.?

„Be jokių abejonių – „Chevron“ ir eglutės rašto grindys iš įvairių medienos rūšių.“

Foto:

Aleksandra Hoen (Alexandra Hoang)

Aš vardu Aleksandra, gyvenu Norvegijos sostinėje su sutuoktiniu ir šunimi. Dirbu draudimo konsultante ir kūrybinio turinio kūrėja. Laisvalaikiu taip pat mėgstu šokti ir dalintis įkvepiančiais interjero patarimais.

Grindys – svarbiausias namų aksesuaras

Mes daugelį metų svajojome gyventi Bjorvikos rajone, todėl kai mums pavyko nusipirkti savo svajonių namą, žinojome, kad jam atnaujinti negailėsime pastangų. Dauguma šiuolaikinių naujų pastatų yra gana beveidžiai, su standartizuotais interjero sprendimais, kurie, mūsų nuomone, netinka mūsų namams.

Mūsų namas stovi moderniame verslo rajone, o butas yra aukštai virš žemės – pro langus atsiveria įspūdingi Oslo fiordo ir Norvegijos operos teatro vaizdai. Taigi, turint omenyje vietą, kurioje gyvename, būstui įrengti ieškojome tik aukščiausios kokybės medžiagų.

Grindys yra pirmasis dalykas, kurį pastebite įėję į namus, nes jos užima iš tiesų didelį plotą. Geros grindys kompensuoja interjero puošybos trūkumus, o pati grindų danga tampa svarbiausiu namų aksesuaru. Manau, jog investicija į geros kokybės parketą yra būtina, jei norite nesenstančio klasikinio rezultato. Be to, renkantis kokybišką parketą, svarbi kiekviena smulkmena.

Mes norėjome minimalistinio dizaino būsto, įrengto naudojant kokybiškas medžiagas, kad būnant namuose akys kryptų į vandenyną, o ne į nereikšmingą interjero dekorą.

Ankstesniame bute turėjome eglutės rašto grindis, t. y. parketo lentelės viena kitą uždengė. Naujuose namuose norėjome daugiau subtilumo, taigi investavome į „Chevron“ rašto grindis, kur parketas dėliojamas kaip rodyklė. Šios grindys suteikė mūsų butui dar daugiau išraiškingumo!

BOEN garsėja kokybiška grindų danga, o šia įmone pasitiki pirkėjai ir montuotojai iš viso pasaulio. Man ypač patinka, kad siūloma daug galimybių – parketą galima tvirtinti „Click“ tipo jungtimis arba klijuoti prie esamo betono ir (arba) juodgrindžių.

 

Foto: Jan Peter Lehne

„Chevron“ raštas

Kruopščiai išklotos „Chevron“ rašto grindys atrodo kaip ilga tiesių strėlių virtinė. Šis parketas sukuria išskirtinę išvaizdą, stilingą atmosferą ir yra atskiras dizaino elementas.