"Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę sukurti grindų dizainą tokiam gamintojui kaip BOEN"

"Rudos ąžuolo grindys „Foggy Brown“ padės namuose sukurti ramybe alsuojančią atmosferą" 

Elisabetha Halbjørhus, influenceris ir interjero stilistas

"Esu įgijusi rinkodaros bakalauro laipsnį, tačiau visada labai domėjausi interjero dizainu. Socialiniai tinklai dabar suteikia puikių galimybių puoselėti šį pomėgį. Dirbu kaip nuomonės formuotoja ir turinio kūrėja. Savo idėjomis dalijuosi socialiniuose tinkluose, dirbu su klientais, kurie pageidauja mano konsultacijų socialinių tinklų komunikacijos srityje."

Grindys, kurias susikūriau pati

Būdama nuomonės formuotoja ir interjero stilistė, turiu nuolat stebėti rinkos naujoves. Jau kelerius metus namų interjeruose nemažas dėmesys skiriamas gamtiškoms detalėms. Pašėlusiu tempu besisukančiame skaitmeninių technologijų pasaulyje vis dažniau ramybės oazę stengiamės susikurti savo namuose. Būtent namuose galime atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir pasisemti energijos naujai dienai. Gamta į namus įžengia ne tik per spalvų paletę, bet ir per įvairius interjero objektus. Daugelį skandinaviško stiliaus namų puošia žaliuojantys augalai, džiovintos gėlės, medeliai ar šakelės. Šiuo atveju niekada nesuklysite pasirinkę šviesaus medžio grindis, tačiau rinkoje vis labiau įsigali ir spalvingesni, ryškesnių kontrastų grindų variantai. Žemės spalvos, tokios kaip smėlio, ruda, geltonai ruda, oranžinė, mėlyna ir žalia išstūmė pilkų tonų paletę, kuri keletą metų karaliavo Skandinavijos šalyse. Šiomis tendencijomis besidomintieji įsitikinę, kad dabar žengiame į „rudąją erą“, taigi ruda spalva dar ilgai neužleis pozicijų.

Taip pat vis didesnis dėmesys skiriamas tvaresnių medžiagų paieškoms, kad būtų galima jas pritaikyti tiek baldų, tiek kitų interjero detalių gamybai. Žmonės vis labiau rūpinasi aplinka, o vartotojai pagaliau pirmenybę pradeda teikti ne kiekybei, o kokybei. Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę sukurti grindų dizainą tokiam gamintojui kaip BOEN, kuris ne tik siūlo puikios kokybės gaminius, bet ir puoselėja pagarbą gamtai.

Rudos ąžuolo grindys „Foggy Brown“ padės namuose sukurti ramybe alsuojančią atmosferą. Ši grindų danga traukia dėmesį ne tik prašmatnumu, bet ir žaismingumu. Modernesnį namų interjerą sukurti padės tokios spalvos kaip mėlyna, balta ir žalia. Savo namams pritaikiau neutralesnę spalvų paletę, kuriai būdingi iki pat grindų dominuojantys šilti smėlio ir rudi atspalviai. Švelnios, įvairių atspalvių medžiagos, tokios kaip vilna, buklė, oda ir medis, taip pat padės sukurti ramybe ir šiluma dvelkiantį namų interjerą. Nebijokite derinti tamsių ir šviesių medžio atspalvių. Mano namų interjere vyrauja daugybė įvairių šiltų medžio atspalvių, kurie pabrėžia šiluma alsuojantį viršutinį grindų sluoksnį.

Esu Elisabetha Halbjørhus, man trisdešimt metų. Gyvenu Šieno miestelyje, esančiame už 2 valandų kelio nuo Oslo, kartu su vyru ir dviem mažamečiais vaikais – šešerių Celine ir dvejų Ulriku.

Gyvename renovuotame septintojo dešimtmečio statybos name, kurį prieš kelerius metus nusipirkome iš mano tėvų. Mėgstu gyvenime turėti viziją. Dar prieš mums įsikraustant į naująjį namą, turėjau galybę sumanymų, kaip norėčiau jį įsirengti. Kambarius įsirengėme palaipsniui, kas metus suremontuodami vis po vieną kambarį. Viskas priklauso nuo to, kiek galime tam skirti laiko, jėgų ir lėšų. Be galo džiaugiuosi, kai pavyksta įgyvendinti susikurtą viziją.

Turiu kūrybinę gyslelę, todėl nesudvejojau nė akimirkos, kai įmonė BOEN pakvietė mane prisijungti prie jų projekto ir kartu vykti į Šveicariją, kad galėčiau prisidėti kuriant naują spalvą naujajai 2020 metų grindų dangų kolekcijai. Visada svajojau ką nors sukurti pati, todėl mane apima išties pasakiškas jausmas, namuose po kojomis regint paklotas pačios sukurtas grindis. Buvo išties smagu prisidėti prie kūrybinio proceso, tačiau tenka pripažinti, kad darbas pareikalavo daugiau pastangų, nei tikėjausi iš pradžių. Dar iki projekto pradžios buvau susikūrusi aiškią viziją, ką norėčiau daryti, taigi kūrybines paieškas pradėjome paįvairindami rudą spalvą juoda, balta ir mėlyna spalvomis. Mėlyną spalvą pasirinkome todėl, kad norėjau sukurti rudas grindis, kurios nebūtų pernelyg šilto, oranžinio atspalvio. Mintyse įsivaizdavau tamsiai rudas grindis ir norėjau, kad jų atspalvis nebūtų per šaltas ar per šiltas ir derėtų prie įvairaus stiliaus interjero. Apsisprendę dėl bazinės spalvos, kurią išgauti prireikė kelių pakartotinių bandymų, perėjome prie porėtos grindų tekstūros.

Šiame etape sukurta spalva išties traukė akį, tačiau tam, kad ji atrodytų įdomesnė ir gyvybingesnė, poras užpildėme šiltesnio atspalvio baziniu sluoksniu. Jis dailiai kontrastavo su tamsia medienos spalva, suteikusia grindims šilumos ir tekstūros įspūdį. Užbaigę vieną proceso etapą ir prieš pradėdami kitą, spalvą išdžiovinome suspaustu oru ir UV šviesa, o pabaigoje savo sukurtą grindų dangą perdavėme gamybai, kad pamatytume galutinį rezultatą, taip pat ir viršutinį sluoksnį, kuris grindims suteikė itin dailų, prigesintos spalvos efektą – būtent tokį, kokio ir norėjau.

Valymas ir priežiūra

Mūsų grindis prižiūrėti visai nesudėtinga. Reikia tik žinoti tam tikrus niuansus. Išmokite prižiūrėti savo kietmedžio grindis, ir galėsite jomis džiaugtis daugybę metų.