"Man labai patinka, kaip natūraliai spindi naujosios kietmedžio grindys"

"'Man labai patinka žaisti su raštais – ir man labai patinka mano naujosios parketo grindys"

Marianne, interjero tinklaraštininkė

"Nuo vaikystės interjero dizainas yra mano aistra. Jaučiuosi labai laiminga, turėdama galimybę dirbti šioje srityje."

Gamtos išraiška

Anksti pradėjau naudotis socialiniais tinklais ir prieš dešimtmetį pradėjau rašyti tinklaraštį apie interjero dizainą. Po penkerių metų susikūriau „Instagram“ paskyrą; ji dabar yra viena didžiausių Norvegijoje ir turi 140 000 sekėjų. Mano darbas yra įkvėpti kitus žmones, todėl labai svarbu, kad didžiuočiausi savo namų interjero dizainu. Dar svarbiau  – mano namų dizainas turi būti visapusis. Prieš ketverius metus atsikraustėme į šeštajame dešimtmetyje pastatytą mūrinį namą ir nusprendėme jį visiškai atnaujinti. Sunkiausia buvo išsirinkti grindis, nes manau, kad grindys yra šio namo baigiamasis akcentas. Grindys yra svarbi namų dalis.

Yra toks posakis, kad grindys – tarsi penktoji siena, ir aš visiškai su tuo sutinku. Pasirinkau lengvo atspalvio grindų dangą, kuri namams suteikia atviros erdvės pojūtį ir puikiai dera su mano stiliui būdingais tamsesniais elementais. Tamsesnės grindys taip pat gali atrodyti labai gražiai, bet viskas priklauso nuo asmeninio skonio. Savo grindims pasirinkome ąžuolines "Andante white“,  „Live Pure“ laku padengtas parketlentes. Namuose dirbu, čia žaidžia vaikai ir bėgioja šuo todėl grindys turi būti patvarios ir ilgaamžės. Jos vis dar atrodo taip pat gražiai, kaip ir tada, kai jas įsigijome. 

 
 

Įrengti parketo grindis nėra labai sunku, tai gali būti pakankamai greitas darbas. Planavome viską padaryti patys, tačiau mūsų gyvenimas yra pakankamai chaotiškas, todėl nusprendėme kreiptis pagalbos į profesionalus.

Man patinka derinti įvairius interjero dizaino stilius, todėl manąjį galite vadinti klasikiniu bohemiškuoju stiliumi. Derinu klasikinius, lengvu rafinuotumu pasižyminčius elementus su tamsesnėmis spalvomis. Taip pat labai mėgstu tam tikrą istoriją pasakojančius daiktus, todėl turime kelis senovinius baldus. Viename Marakešo turguje radau gražiausią kada nors matytą kilimą. Kadangi jis buvo didelis, iš pradžių planavau parsiųsti jį namo konteineryje. Tačiau negalėjau išsiskirti su tokiu gražiu daiktu. Su kilimais dirbantis geras draugas sutiko kilimą įdėti į 25 litrų maišą, kad galėčiau jį parsivežti namo. Šis kilimas man tikrai labai daug reiškia. Jis pagamintas iš 100 % vilnos ir puikiai dera su mūsų šilta ir spindinčia kietmedžio grindų danga.

Medinės grindys – tai gamtos išraiška, per jas gamta tarsi perkeliama į namus, ir man asmeniškai tai yra labai svarbu. Man labai patinka matyti savo medinių grindų tekstūrą. Naudodami tokią pačią parketo dangą visuose namuose, suteikėme jiems baigtumo įspūdį. Grindjuostės yra tokios pat kaip ir grindų danga, taigi kambariai gražiai įrėminami ir atrodo erdvesni. Naudojome platesnes (209 mm) grindų lentas, ir tai taip pat suteikia daugiau erdvės.

Mane visada stebina, net glumina, kaip grindys keičiasi skirtingais metų laikais. Grindys pagamintos iš gyvos medžiagos, ir jų išvaizda keičiasi visą dieną, priklausomai nuo apšvietimo. Neįtikėtina, kad grindims beveik nereikia priežiūros. Mūsų kietmedžio grindys padengtos aplinkai nekenksmingu laku „Live Pure“, jis neišskiria jokių pavojingų dujų ar cheminių medžiagų. Lakas „Live Pure“ padaro grindis patvaresnes. Pastaraisiais metais tereikėjo išplauti grindis vandeniu. Tačiau siekiant geriausių rezultatų valant medines grindis labai svarbu riboti vandens kiekį. Kai tik sudėjome naująją grindų dangą, išgirdau garsų trenksmą – ant grindų nukrito vienas iš didesnių mano rėmų. Labai nustebau, kai ant naujųjų grindų neradau jokių žymių, ir nuo tada man susidarė įspūdis, kad mūsų grindys yra atsparios daugybei dalykų ir nereikia bijoti ant jų vaikščioti ar nerimauti dėl savo įprasto, kasdienio gyvenimo įpročių.

Kodėl verta rinktis Live Pure?

“Neįtikėtina, kad grindims beveik nereikia priežiūros. Mūsų kietmedžio grindys padengtos aplinkai nekenksmingu laku „Live Pure“, jis neišskiria jokių pavojingų dujų ar cheminių medžiagų. Lakas „Live Pure“ padaro grindis patvaresnes.”