Nikolajus (Nicolai)

Sveiki, aš Nikolajus. Gyvenu pietinėje Norvegijos dalyje su savo gražia šeima – mergina ir mažąja dukrele. Esu gydytojas, šiuo metu dirbu šeimos daktaru.

Savo namų interjero stilių tikrai apibūdinčiau kaip minimalistinį, klasikinį, elegantišką, galbūt šiek tiek išskirtinį, paįvairintą „pipiriukais“ – mažomis detalėmis, visų pirma, meno kūriniais ir augalais. Visgi jei reikėtų išsirinkti vieną svarbiausią dalyką, tai neabejotinai būtų menas.

Kai „Boen“ paprašė manęs prisijungti prie projekto, pirmoji į galvą šovusi mintis buvo ta, kad jis turėtų atspindėti mane, t. y. kas esu aš ir koks yra mano stilius. Įkvėpimo semiuosi iš įvairiausių šaltinių, daugiausia iš „Pinterest“ ir „Instagram“ platformų, taip pat iš parduotuvių vitrinų bei daugybės draugų, kurie taip pat turi gražius namus.

Man taip pat labai svarbu, kad būtų naudojamos kokybiškos ir natūralios medžiagos, viskas derėtų tarpusavyje ir būtų tinkamai atlikta. Menas man svarbus ir todėl, kad jis keičia mūsų visų gyvenimą, sužadina tiek blogas, tiek geras emocijas. Tinkamai parinkti meno kūriniai gali visiškai pakeisti kambarį.

Nikolajaus stilius

Pažvelkite į Nikolajaus kambarį, kuriame jis sumontavo mūsų ąžuolines „Fresh White“ grindis

Ąžuolas Fresh White

Ąžuolas Fresh White