Nicolai

Cześć, mam na imię Nikolai, mieszkam w południowej części Norwegii wraz z moją piękną rodziną; moją dziewczyną i małą córką. Pracuję jako lekarz ogólny.

Jeśli miałbym opisać mój styl wnętrzarski, to zdecydowanie powiedziałbym, że jest minimalistyczny, klasyczny, elegancki i może nieco ekskluzywny z drobnymi detalami, które nieco go urozmaicają. Głównie poprzez sztukę i rośliny, ale jeśli jest jedna rzecz, która jest dla mnie ważna, to zdecydowanie jest to sztuka.

Kiedy Boen poprosił mnie o wykonanie tego projektu, pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było to, że musi on odzwierciedlać mnie, to kim jestem i jak wygląda mój styl. Inspiracje czerpię z wielu różnych miejsc, głównie z Pinteresta i Instagrama, ale także z window shoppingu i zdecydowanie od wielu moich przyjaciół, którzy również mają piękne domy.

Bardzo ważna jest dla mnie również jakość i naturalne materiały, a także to, że wszystko jest ze sobą połączone i wykonane prawidłowo. Sztuka jest dla mnie również ważna, ponieważ robi różnicę, mówi do ciebie i sprawia, że czujesz emocje, zarówno złe, jak i dobre, i może całkowicie zmienić pokój, jeśli masz odpowiednią sztukę.

Styl Nicolaisa

Zobacz, jak Nicolai wystylizował pokój z naszą podłogą Oak Fresh White

Oak Fresh White