"Naujosios tendencijos įkvėpimo šaltinis bus individualumas"

"Gamta – mano mėgstamiausia spalva"

Patrick Leung su Joey Ho - ir Kinijoje veikiančios architektūros ir dizaino bendrovės „Pal Design Group“ partneriai

Patrickas Leungas su Joey Ho yra didelės visame Honkonge ir Kinijoje veikiančios architektūros ir dizaino bendrovės  „Pal Design Group“ partneriai. Jie daro įtaką vienas kitam, dalydamiesi ta pačia žmones įkvepiančia filosofija. 

Taisyklių perrašinėtojai

Dirbdamas interjero dizaineriu PAL, BOEN gaminius naudoju pastaruosius 20–30 metų. Dirbame su naktiniais klubais, klubais viešbučiais ir prabangiais apartamentais, kuriuose klientai pageidauja geriausių ir neįprasčiausių sprendimų. Tai sparčiai auganti rinka, nes tendencijos greitai keičiasi, o tarptautiniai gaminiai tampa lengviau pasiekiami. Šioje pasaulio dalyje dar niekada nematėme nieko panašaus į daugiasluoksnes BOEN grindis.

Iš pradžių klientams jos neatrodė pakankamai prabangios, bet buvau įsitikinęs, kad šį pažangų gaminį daug paprasčiau įrengti ir kad jis yra švaresnis ir stabilesnis už bet kokią kitą rinkoje esančią medžiagą. Skatinau savo klientus naudoti daugiasluoksnes grindis, ir prieš maždaug 10 metų viskas pasikeitė. Dabar jas naudoja visi.

„Equal“, PAL ir aš, pirmieji šioje pasaulio dalyje pristatę BOEN gaminius ir pradėję naudoti daugiasluoksnes grindis, didžiuojamės galėdami pasakyti, kad prisidėjome prie šio pasikeitimo.

Dr. Patrickas Leungas, bendrovės „Pal Design Group“ įkūrėjas. 

Pastaruosius 27 metus dirbu interjero dizaino srityje. Tikiu, kad interjero tendencijos atspindi tai, kaip kasdien gyvename. Viena iš dabartinių tendencijų yra dirbtinis intelektas, naujasis būsimosios kartos elementas. Tačiau žmonės vis tiek nori labiau emocinių elementų, padedančių jiems kurti ryšį su savo gyvenimo būdu. Tai jų individualumo išraiška ir pratęsimas.

Visuose savo projektuose renkuosi grynas, natūralias spalvas. Man labai patinka, kai galima pamatyti natūraliausias medžiagų tekstūras ir spalvas. Paprastumas ir natūralumas niekada neišeina iš mados. Tą patį galima pasakyti ir apie grindų dangą. Medžiaga turėtų kalbėti pati už save ir būti natūralios spalvos, kad ji derėtų su baldais ir interjeru. Jau daug metų dirbu su BOEN. 

Bet vis dar prisimenu, kaip pirmą kartą baigėme kloti šias grindis ir kaip iš tiesų pajutau paprastą, gryną kietmedžio grindų medžiagą. BOEN natūralumas iš tikrųjų gali pakeisti pačią erdvę.

Joey Ho, bendrovės „Pal Design Group“ partneris, Honkongo interjero dizaino asociacijos pirmininkas

Apžiūrėkite atliktus projektus