"Nowy trend będzie inspirowany indywidualnością"

"Natura to mój ulubiony kolor"

Patrick Leung i Joey Ho są partnerami w Pal Design Group.

Patrick Leung i Joey Ho są partnerami w Pal Design Group, dużej firmie architektoniczno-projektowej prowadzącej działalność w Hong Kongu i Chinach. Inspirują oni siebie nawzajem, jednocześnie podzielając tę samą filozofię inspirowania innych ludzi.

Decydujące czynniki

Stosowałem BOEN przez ostatnie 20-30 lat jako projektant wnętrz w PAL. Współpracujemy z showclubami, klubami i luksusowymi apartamentami, gdzie moi klienci szukają tego, co najlepsze i niezwykłe. Jest to szybko rozwijający się rynek, w którym trendy szybko się zmieniają, a produkty międzynarodowe stają się coraz bardziej dostępne. W tej części świata nigdy nie widzieliśmy niczego podobnego do pokryć podłogowych marki BOEN.

Na początku moi klienci nie uważali ich za wystarczająco luksusowe, ale według mnie ten zaawansowany produkt był o wiele łatwiejszy do układania i czyszczenia oraz stabilniejszy niż jakiekolwiek inne materiały dostępne na rynku. Zachęciłem moich klientów do korzystania z podłóg drewnianych około 10 lat temu i od tego momentu wszystko się zmieniło. Teraz wszyscy je stosują.

Equal, PAL i ja – pionierzy, którzy wprowadziliśmy BOEN i podłogi drewniane do tej części świata – z dumą stwierdzamy, że przyczyniliśmy się do tej zmiany.

Dr Patrick Leung. Założyciel Pal Design Group

Przez ostatnie 27 lat pracowałem przy projektowaniu wnętrz. Wierzę, że trendy w wystroju wnętrz odzwierciedlają nasze codzienne życie. Jednym z obecnych trendów jest sztuczna inteligencja w nowej odsłonie dla następnej generacji. Jednakże ludzie nadal pragną czegoś wyrażającego emocje, co pozwoli im połączyć się z wybranym stylem życia. Wyrażenia i przedłużenia własnej indywidualności.

We wszystkich swoich projektach wybieram czyste, naturalne kolory. Uwielbiam bardzo surową teksturę i kolory materiałów. Podstawowy i naturalny styl nigdy nie wychodzi z mody. To samo dotyczy podłóg: materiał podłogi powinien mówić sam za siebie i mieć naturalny kolor, który harmonijnie współgra z meblami i wystrojem wnętrz. Zgromadziłem wieloletnie doświadczenie pracy z produktami BOEN.

Nadal pamiętam, kiedy po raz pierwszy zakończyliśmy instalację ich podłogi i kiedy rzeczywiście poczułem prostotę i surowość materiału drewnianej posadzki. BOEN może naprawdę odmienić całe pomieszczenie ze względu na naturalny efekt.

Joey Ho. Partner w Pal Design Group / Przewodniczący Hong Kong Interior Design Association.

Nasze referencje