"Man tai daugiau aistra nei noras parduoti."

"Mūsų stilius toks pat. bet mums patinka skirtingos grindys."

Equal Limited

Philipas Lau su dukra Kitty dirba šeimos bendrovėje „Equal“. Jie yra medinių grindų rinkos lyderiai ir savo klientams siūlo BOEN gaminių. Turėdami didelę klientų bazę, jie gerai pažįsta dabartines Azijos rinkos tendencijas ir klientų pageidavimus.

Iš tiesų atsidavusi šeima

Su kietmedžio grindimis dirbame jau dešimtmečius.

Tokio tipo grindų dangos paviršius yra šiurkštintas, o tekstūra – natūrali. Taigi tai ir žavi klientus, nes tarsi priartina jų namus prie gamtos. Kalbant apie spalvas, šviesaus, gelsvo atspalvio kietmedžio grindys yra labai populiarios tarp mūsų klientų. Manau, kad šis populiarumas išliks ir ateityje. Šviesios spalvos sukuria malonų skirtingų interjero stilių foną, kaip elegantiškas centrinis akcentas, kurį galima lengvai derinti su baldais ir sienų apmušalais. Klientams labai patinka skandinaviškas stilius ir jam būdingas lengvas ir švarus fonas, leidžiantis eksperimentuoti su individualiu stiliumi. Klientų mėgstamiausias yra BOEN „Live Pure“. Dėl natūralumo „Live Pure“ yra išskirtinis rinkoje.

Žmonėms labai patinka jo gili šiurkštinta tekstūra, jis yra atsparus dilimui, patvarus ir lengvai prižiūrimas. Matomos ir natūralios tekstūros mediena šiuo metu yra labai madinga. Tačiau rinkoje populiarėja ir sodri tamsi mediena. Šis stilius suteikia interjerui šiuolaikiškumo ir gali būti naudojamas kaip ryškus, erdvę sujungiantis akcentas. 

Šiais laikais jaunesni žmonės tampa namų savininkais, jie čia įsikuria su savo šeimomis. Jie nori kurti savo interjero stilių, naudodami pačių pasirinktas detales, originalumą ir išraiškos priemones. Pirmenybę jie teikia kaimiško stiliaus ir miestietiško gyvenimo koncepcijoms, o jos jų namams suteikia išskirtinumo.

BOEN grindų dangą atradau parodoje „Domotex“ 1993 metais. Norėdamas sužinoti daugiau apie šiuos gaminius ir juos išbandyti pats, nusprendžiau savo butui įsigyti BOEN grindų dangą. Prieš pristatydamas BOEN klientams, norėjau pats gerai išbandyti šiuos gaminius. Palyginęs su vietinių medžio masyvo grindų gamintojų pasiūlymais, nusprendžiau, kad BOEN grindų danga turėtų tikti Honkongo rinkai. 

Gyvenimas Honkonge yra labai intensyvus, klientai nori paprastų grindų priežiūros sprendimų. „Live Pure“ ir kita lako apdaila yra puikus ir daug priežiūros nereikalaujantis pasirinkimas. Be to, BOEN siūlo platų lengvai naudojamų priežiūros priemonių asortimentą. Šiuo metu geriausiai parduodamas yra natūralaus atspalvio „Live Pure“, kurio matinį paviršių lengva prižiūrėti. 

Man šis verslas tapo aistra, ir tai yra daugiau nei tik noras parduoti. BOEN stengiasi išpildyti savo klientų lūkesčius. Jų investicijos į tyrimus ir dizainą vystant gaminamus ir naujus gaminius rodo, kad jie yra tikrai patikimas gamintojas. Šiuo metu Honkonge konkurencija daugiasluoksnių kietmedžio grindų rinkoje yra labai didelė, bet manau, kad BOEN išlieka viena rinkos lyderių. Azijos rinka turi didelį potencialą, nes pragyvenimo lygis gerėja, o ekonomika sparčiai auga, taigi atsiranda dar daugiau asmeninio pasirinkimo galimybių. 

"Man „BOEN“ yra viena rinkos lyderių"

Bendrovę „Equal Limited“ 1992 metais įkūrė Philipas Lau, sukaupęs 10 metų patirtį Honkongo statybų sektoriuje. 1993-iaisiais Miunchene vykusioje parodoje P. Lau sužinojo apie BOEN grindų dangą ir labai susidomėjo šiais gaminiais. Nuo to laiko bendrovė „Equal Limited“ prekiauja BOEN grindų danga Honkonge ir toliau plečiasi į Pekino ir Singapūro rinkas.