"Dla mnie pasja jest ważniejsza niż sprzedaż"

"Wybieramy ten sam styl. Ale podobają się nam różne podłogi"

Equal Limited

Philip Lau i jego córka Kitty pracują razem w rodzinnej firmie Equal. Są liderem na rynku podłóg drewnianych i promują produkty BOEN wśród swoich klientów. Dzięki dużej bazie klientów znają aktualne trendy i preferencje na rynku azjatyckim. 

Rodzina z pasją

Od dziesięcioleci pracujemy z drewnianymi podłogami. Ten styl podłóg oferuje szczotkowane wykończenie i naturalną fakturę. Ta naturalna faktura przyciąga klientów, przybliżając ich domy do natury.

Jeśli chodzi o kolory, podłogi z litego drewna o jasnym zabarwieniu są bardzo popularne wśród naszych klientów i wierzę, że ich popularność będzie nadal rosła. Jasne kolory tworzą przyjemne tło dla różnych stylów wystroju wnętrza, a ich elegancja doskonale komponuje się z meblami i tapetami. Nasi klienci uwielbiają skandynawski styl charakteryzujący się przestronnością i czystością wyrazu, dzięki którym mogą eksperymentować z własnym indywidualnym stylem. Ulubionym produktem klientów jest Live Pure marki BOEN. Naturalny styl sprawia, że Live Pure to wyjątkowy produkt na rynku. Klienci uwielbiają jego głęboką, szczotkowaną teksturę, odporność na zużycie, trwałość i łatwość w utrzymaniu.

Drewno z wyraźnym usłojeniem dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest w tej chwili bardzo modne. Jednakże popularność ciemnego drewna również rośnie na rynku. Ten rodzaj podłóg nadaje nowoczesny styl wnętrzom, będąc elementem charakterystycznym, który łączy przestrzeń. W dzisiejszych czasach coraz młodsze pokolenia zaczynają być właścicielami domów i zakładają własne rodziny.

Chcą tworzyć własny styl wystroju wnętrza, umieszczając w nim charakterystyczne detale, nadając mu oryginalność i wyraz tego, co ich definiuje. Preferują rustykalny urok lub bardziej urbanistyczne koncepcje, które dodają charakteru designowi w ich domach.

Odkryłem podłogi BOEN na targach Domotex w 1993 roku. Kierowany zainteresowaniem, aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie i chcąc go dotknąć i obejrzeć osobiście, zdecydowałam się kupić podłogi BOEN do mojego mieszkania. Chciałem osobiście doświadczyć korzystania z nich przed przedstawieniem marki BOEN moim klientom. Po dokonaniu porównania z lokalnymi producentami podłóg z litego drewna uznałem, że podłoga BOEN będzie odpowiednia dla rynku w Hongkongu.

Życie w Hongkongu jest bardzo aktywne, a klienci oczekują łatwego rozwiązania, jeśli chodzi o pielęgnację podłóg. Live Pure, a także inne wykończenia z zastosowaniem lakieru, są doskonałym wyborem dla zapewnienia łatwości konserwacji. Ponadto firma BOEN oferuje szeroki zakres łatwych w obsłudze produktów do konserwacji. W tej chwili bestsellerem jest naturalnie wyglądające wykończenie Live Pure, matowe i łatwe w utrzymaniu.

Dla mnie mój biznes stał się pasją, w której nie chodzi jedynie o sprzedaż. Firma BOEN dąży do spełniania życzeń swoich klientów. Jej inwestycje w badania i projektowanie mające na celu rozwój obecnych i nowych produktów pokazują, że firma ta jest producentem godnym zaufania. Branża podłóg drewnianych jest obecnie bardzo konkurencyjnym rynkiem w Hongkongu, jednakże uważam, że firma BOEN jest nadal jednym z liderów tego rynku. Rynek azjatycki wykazuje potencjał na przyszłość dzięki wzrostowi standardu życia i dynamicznie rozwijającej się gospodarce stwarzającej platformę dla bardziej osobistych wyborów.

"BOEN to dla mnie jeden z liderów na rynku"

Firma Equal Limited została założona w 1992 roku przez Philipa Lau posiadającego 10-letnie doświadczenie w branży budowlanej w Hongkongu. Na targach w Monachium w 1993 roku dowiedział się on o podłogach BOEN i był zaintrygowany tym produktem. Od tego czasu firma Equal Ltd sprzedaje podłogi BOEN na rynku w Hongkongu, a także rozszerzyła działalność na Pekin i Singapur.