Man patinka natūrali mediena

„Tvarus dizainas vis labiau ir labiau įsigali.“

Styvas Liungas (Steve Leung)

Aš – Styvas Liungas. Esu architektas ir dizaineris iš Honkongo. Gimiau Honkonge, ten baigiau mokslus ir sulaukęs 30 metų atsidariau nuosavą studiją. Per pastaruosius 31 metus labai išsiplėtėme ir dabar mūsų įmonėje dirba beveik 600 darbuotojų.

Talentingas dizaineris

Dizainas iš tikrųjų nėra tik menas. Turime siekti tam tikro tikslo, nesvarbu, ar įrenginėtume restoraną, ar gyvenamąjį namą. Svarbiausia, kad klientai būtų patenkinti, tačiau kiekvienas projektas taip pat turi savo tikslą. Taigi esu įsitikinęs, kad dizainas yra labai geras įrankis, padedantis spręsti problemas ir suteikiantis klientams geresnę gyvenimo kokybę.

Tvarus dizainas vis labiau ir labiau įsigali. Apskritai, dizaino stilius, ypač Kinijoje ir Honkonge, keičiasi – nuo klasikinio pereinama prie šiuolaikiškesnio ir net minimalistinio. Kartais žmonės renkasi aukštųjų technologijų paremtą dizainą, o kartais – metalu tviskantį ar itin modernų dizaino stilių bei medžiagas. Visgi drįstu sakyti, kad medienai visada atsiranda vietos.

Prekinį ženklą „Boen“ žinau jau labai seniai. Nė nepamenu, kada pirmąkart su juo susidūriau. Manau, kad tada, kai pradėjau dirbti architektu ir ėmiau rinktis „Boen“ produktus tam tikriems interjero projektams. Ko gero, galėčiau pasakyti, kad tai yra geriausia medinė grindų danga, su kuria kada nors man yra tekę dirbti. Manau, kad „Boen“ produktai puikūs, ir kalbu ne tik apie kokybę, bet ir apie patikimumą bei gerą kainos ir kokybės santykį. Ir, be abejonės, šios įmonės produktams beveik neturime jokių priekaištų – nesiskundžia nei dizaineriai, nei klientai.

Dabar aš manau, kad labiau norėčiau naudoti ryškesnės tekstūros medieną, kuri atrodo dar natūraliau. Juk tai kaip mada. Mes visada norime retkarčiais pasikeisti. Išbandę kokį nors produktą, vėliau užsimanome kito.

Man patinka natūrali mediena. Nenoriu, kad ji atrodytų pernelyg dirbtinė. Manau, kad pati paprasčiausia medžiaga, pateikiama kuo paprastesne forma, man atrodo dailiausiai.

Išraiškingos lentos

Jei mėgstate žemės spalvas bei medienai būdingą struktūrą, šios grindys puikiai derės prie jūsų stiliaus.