Lubię Drewno w jego naturalnym wykończeniu

" Zrównoważone projektowanie staje się coraz silniejsze "

Steve Leung

Nazywam się Steve Leung. Jestem architektem i projektantem z Hongkongu. Urodziłem się w Hongkongu, kształciłem w Hongkongu i rozpocząłem własną praktykę w wieku 30 lat. W ciągu ostatnich 31 lat nasza firma bardzo się rozwinęła i obecnie zatrudniamy blisko 600 pracowników.

Niezwykły Projektant

Projektowanie to nie tylko sztuka. Musimy służyć jakiemuś celowi, bez względu na to, czy robimy restaurację, czy dom. Ważne jest, aby nasi klienci byli zadowoleni, a każdy projekt miał inny cel do spełnienia. Jestem więc pewien, że projektowanie jest bardzo dobrym narzędziem do rozwiązywania problemów, a następnie zapewniania naszym klientom lepszej jakości życia.

Zrównoważone projektowanie staje się coraz silniejsze. Ogólnie rzecz biorąc, styl projektowania, zwłaszcza w Chinach i Hongkongu, przechodzi od klasycznego do bardziej współczesnego, a nawet minimalistycznego. Czasami ludzie sięgają po bardziej zaawansowany technologicznie rodzaj wzornictwa, a czasem po bardzo metaliczny lub bardzo ultranowoczesny styl lub materiały. Ale powiedziałbym, że drewno jest zawsze obecne.

Znam Boena od dłuższego czasu. Nie pamiętam jak długo. Myślę, że odkąd zacząłem praktykować jako architekt, a także wykonywać niektóre projekty wnętrz, zacząłem używać podłogi marki Boen. Prawdopodobnie powiedziałbym, że jest to najlepsza podłoga drewniana, jakiej kiedykolwiek używałem. Myślę, że Boen to świetny produkt, nie tylko pod względem dobrej jakości, ale także niezawodności i stosunku jakości do ceny. I oczywiście nie mamy prawie żadnych skarg. Nie tylko od moich projektantów, ale także od moich klientów.

Ale teraz, dla mnie, myślę, że wolałbym używać drewna z większą ilością sęków, wyglądającego bardziej naturalnie. To znaczy, to jest jak moda. Zawsze chcemy coś zmienić od czasu do czasu. A potem, po użyciu jednego, chcemy zmienić na coś innego.

Lubię drewno w jego naturalnym wykończeniu. Nie chcę, żeby było zbyt sztuczne. Myślę, że najprostszy materiał w swojej najprostszej formie jest najpiękniejszy.

Deski z charakterem

Jeśli lubisz kolory ziemi o charakterystycznej strukturze, te podłogi będą idealnie pasować do Twojego stylu.