Kas šiandien madinga?

„Manau, kad 2021 ir 2022 metais mums dar labiau rūpės kokybė ir natūrali išvaizda.“

Foto: Jan Peter Lehne

Siuzana (Susanne)

Mano vardas Siuzana, esu „laiminga stovyklautoja“ iš Stavangerio, Norvegijos. Esu ištekėjusi, auginu tris vaikus. Pastaruosius 13 metų gyvenu Norvegijos pietuose, kur jaučiuosi labai laiminga. Man patinka būti kūrybingai. Turiu „Instagram“ paskyrą @villaknutsen, kurioje mėgstu dalintis įkvepiančiomis interjero ir gyvenimo būdo idėjomis.

Gražios ir kokybiškos grindys

Mums rūpi kokybė, aukščiausios klasės medžiagos, įvairovė ir vietiniai gamintojai – tad išsirinkti grindis buvo visai nesunku. BOEN siūlo didelį medinių grindų pasirinkimą, ir tai yra aukštos kokybės vietiniai produktai.

Pasistatėme atostogų namelį Setesdalene ir jame paklojome iš BOEN įsigytas medines grindis. Šiuo pasirinkimu likome patenkinti, tad, remdamiesi gera patirtimi, nusprendėme BOEN grindis sumontuoti ir savo namuose. Pasirinkome ąžuoline „Nature“ grindis iš „Chaletino“ serijos – įsimylėjome šiuos produktus vos išvydę juos parduotuvėje. 2021 m. rudenį pradėjome namų renovacijos projektą, kurį planavau jau seniai. Jo tikslas buvo sukurti kokybišką ir nesenstantį interjerą, derantį su mano stiliumi, kurį vadinu „Skandinaviška prabanga“.

Produktų kokybė neįtikėtinai gera, be to, siūlomas didelis pasirinkimas, o klientai maloniai aptarnaujami. Renkantis grindis, labai svarbu atrasti tinkamus ir kokybiškus produktus. Grindys turi būti atsparios naudojimui, todėl paviršiaus apdaila mums buvo itin svarbi. Kokybiškų medinių grindų nereikia kasmet atnaujinti, jos geriau išlaiko spalvą ir gali atlaikyti daugiau vandens. Taigi galvodama apie naujas grindis, žinojau, ko noriu – jos turi būti NESENSTANČIOS, NATŪRALIOS, NEREIKALAUJANČIOS PRIEŽIŪROS, PRABANGIOS, SU MAŽOMIS ŠAKELĖMIS ir iš NATŪRALIOS MEDIENOS.

Vaikščioti medinėmis grindimis tiesiog nuostabu. Pamačius BOEN produktų asortimentą, apsispręsti buvo visai nesunku. Pasirinkome medines grindis, kad galėtume keisti grindų išvaizdą, nekeisdami jų pačių. Parketas turi daug privalumų – jį galima šlifuoti, alyvuoti arba lakuoti. Kaip jau minėjau, parketu malonu vaikščioti, jis šiltas. Medinės grindys atrodo tikros ir natūralios, jos atitinka mano interjero stilių.

Kas šiandien madinga?

Manau, kad 2021 ir 2022 metais mums dar labiau rūpės kokybė ir natūrali išvaizda. Rinkitės nesenstančias ir natūralias medžiagas, kurios sukuria gerą pagrindą ir leidžia be vargo keisti namų stilių. Smėlio ir pilka spalvos yra ir dar kurį laiką išliks madingos. Aplinkosauga taip pat yra svarbi tema, tad akivaizdu, kad daug labiau aplinką tausojame rinkdamiesi natūralius kokybiškus gaminius, tarnausiančius daug metų, o ne tokius, kuriuos reikia dažnai keisti.

 

Foto: Jan Peter Lehne

Chaletino

Ąžuolinės „Chaletino“ serijos grindys iš 30 cm pločio lentų sukuria vientisą bendrą įspūdį ir, rodos, skleidžia šilumą. Tai ypatingos grindys, kuriose nėra dviejų vienodų lentų. Paviršiaus apdaila pabrėžia natūralų medienos raštą.