Co dziś jest modne?

" Czuję, że w 2021 i 2022 roku jeszcze bardziej zależy nam na jakości i naturalnym wyglądzie "

Foto: Jan Peter Lehne

Susanne

Mam na imię Susanne i jestem "szczęsciarą ze Stavanger w Norwegii. Jestem mężatką i mam trójkę dzieci. Przez ostatnie 13 lat mieszkałam w południowej Norwegii, gdzie czuję się bardzo szczęśliwa. Uwielbiam być kreatywna. Mam konto na Instagramie @villaknutsen, gdzie lubię dzielić się inspiracjami dotyczącymi wnętrz i stylu życia.

Piękna podłoga w doskonałej jakości

Oboje jesteśmy zainteresowani jakością, najwyższej jakości materiałami, różnorodnością i lokalnymi firmami - wybór był łatwy. BOEN ma szeroki wybór podłóg drewnianych, wysokiej jakości produkty i jest lokalny.

Zbudowaliśmy domek w Setesdalen, gdzie wybraliśmy drewnianą podłogę BOEN. Byliśmy zadowoleni z naszej poprzedniej podłogi w domku, bazując na tym pozytywnym doświadczeniu zdecydowaliśmy się zainstalować podłogę BOEN. Podłoga, którą wybraliśmy to Dąb Nature, Chaletino i od razu zakochaliśmy się w niej w sklepie. Jesienią 2021 roku rozpoczęliśmy nasz projekt remontowy, który zaplanowałam już dawno temu. Ideą projektu było to, aby był on wysokiej jakości, ponadczasowy i pasował do mojego stylu, który nazywam "Nordic glam".

Jakość podłogi jest niewiarygodna, Boen posiada szeroki wybór i bardzo dobrą obsługę klienta. Kiedy wybieramy podłogę, odpoiedni dobór do wnętrza i jakość są kluczowe. Podłoga musi wytrzymać użytkowanie, a dla nas kluczowy był nowy lakier. Wysokiej jakości podłoga drewniana nie wymaga corocznej impregnacji, lepiej zachowuje kolor i jest bardziej odporna na wodę. Kiedy chciałem kupić nową podłogę, wiedziałem, czego chcę: TRWAŁOŚCI, NATURALNOŚCI, BRAKU KONSERWACJI, LUKSUSOWEGO WYGLĄDU, WYSKIEJ SELEKCJI ORAZ PRAWDZIWEGO I NATURALNEG PIĘKNA.

Chodzenie po drewnianej podłodze jest czymś wyjątkowym. Wybór był łatwy, gdy zobaczyłem klasyfikację produktów BOEN. Zdecydowaliśmy się na drewnianą podłogę, aby móc zmienić jej wygląd bez konieczności wymiany. Jej zalet jest wiele, można ją szlifować, olejować lub lakierować. Jak już wspomniałem, po drewnianej podłodze dobrze się chodzi, jest ciepła i cicha. Ma prawdziwy i naturalny wygląd, który pasuje do stylu mojego wnętrza.

Co dziś jest modne?

Czuję, że w 2021 i 2022 roku jeszcze bardziej zależy nam na jakości i naturalnym wyglądzie. Wybierając ponadczasowe i naturalne materiały, które tworzą ładną bazę do łatwej zmiany stylu domu. Beżowe i szare kolory są i przez jakiś czas będą częścią modnego wyglądu. Jeśli chodzi o środowisko, jest to bardzo ważny temat i zdecydowanie bardziej świadome ekologicznie jest wybieranie naturalnych produktów wysokiej jakości, które przetrwają wiele lat, niż produktów, które trzeba często wymieniać.

Foto: Jan Peter Lehne

Chaletino

Podłoga dębowa Chaletino o szerokości 30 cm tworzy ciepłe i jednolite wrażenie. To wyjątkowa podłoga, w której każda deska ma indywidualny wygląd. Dzięki naszemu lakierowi Live Pure podkreślamy naturalny efekt surowego drewna.