"Dauguma klientų pageidauja grindų, kurioms kasdien nereikia daug priežiūros"

"Grindjuostės ir laiptų pakopos suteikia grindims baigtumo įspūdį"

Thomas, grindų montuotojas iš pietų Norvegijos

Thomas Steinsvikas yra bendrovės „Steinsvik Parkett og Gulvsliping“ savininkas. Grindų montuotoju jis dirbo pastaruosius šešiolika metų ir turi daug su įvairiais grindų įrengimo klausimais susijusios patirties.

Detalių svarba

Kaip grindų montuotojas dirbau įvairiose vietose: privačiuose namuose, kultūros, sporto pastatuose, trobelėse ir įvairiuose kitokiuose statybos objektuose. Šiuo metu visą dėmesį skiriu privačių būstų rinkai. Taip darbas man lieka įdomus, nes kiekvienas klientas savo namams pasirenka vis kažką kita. 

Grindys yra turbūt svarbiausias namų interjero elementas, o kiekvienas klientas ir jo namai yra išskirtiniai. Svarbu pradėti nuo grindų dangos pagrindo, juodgrindžių, ir užtikrinti, kad jos būtų išlygintos ir gerai paruoštos parketui įrengti. Taip pat reikia atsižvelgti į pageidaujamą pagrindą, atstumą nuo grindų iki sienos ir atmosferą, kurią norite sukurti, pasirinkdami grindų formatą ir spalvą.

Aš teikiu pirmenybę prie grindų derančioms grindjuostėms, nes taip kambaryje sukuriamas bendrumo įspūdis. BOEN siūlo puikų grindų ir prie jų derančių įvairių spalvų ir paviršių grindjuosčių asortimentą. Be to, galite rinktis ir tokios pat medžiagos, kaip kietmedžio grindys, laiptų pakopas.

Dauguma klientų pageidauja grindų, kurioms kasdien nereikia daug priežiūros. Šiuo metu populiaru rinktis kaimiško stiliaus grindis, kurios dėl savo išvaizdos yra atsparesnės dėvėjimuisi. Rinkdamiesi gaminį, klientai taip pat atsižvelgia į paviršiaus apdorojimą. Alyva dengtų kietmedžio grindų privalumas yra tas, kad jeigu netyčia padaromas nedidelis pažeidimas, jį ne taip sunku ištaisyti, kaip kai kuriems gali atrodyti. 

Kalbant apie formatus, yra keletas variantų: ilgos, klasikinės, platesnės arba „Chaletino“ lentos. Puikus patarimas taupantiems klientams: svetainei ir virtuvei rinkitės platesnes grindų lentas, o miegamiesiems ar kitiems mažesniems kambariams, kuriuose grindys nėra taip gerai matomos, rinkitės ilgas tos pačios spalvos lentas.

BOEN pavyko sukurti gražų ir lygų perėjimą su nedideliu mikronuožulnumu priekinėje laipto dalyje. Laiptai gali būti labai slidūs, o BOEN kilo geniali mintis laipto pakopose įmontuoti nuo slydimo apsaugančias juostas. Šios juostos gali būti skirtingų spalvų, priklausomai nuo to, ar pageidaujama, kad jos būti matomos, ar ne.

Puikus derinys su jūsų medinėmis grindimis

Laiptai yra labai vertinamas interjero ir dizaino elementas. Derantys laiptai jūsų namuose sukuria ryšį tarp skirtingų aukštų, užtikrina jų visumą ir tęstinumą.