"Podłoga ta jest bardzo łatwa w układaniu, dzięki czemu mogliśmy szybko ukończyć jej instalację"

"Jako instalator podłóg wymagam konsekwentnej jakości"

Friedrich Heuser. Geschäftsführer Fußboden-Krause

Firma ta specjalizuje się w kładzeniu jastrychów, wykładzin podłogowych i parkietów. Przez ostatnie 25 lat pracował on z produktami BOEN i jest pod ogromnym wrażeniem dostawy, długotrwałej jakości i bogatej oferty produktów BOEN.

Konsekwentnej jakości

Firma L&T wybrała wzór w jodełkę od BOEN dla podłóg w całym domu towarowym. Wzór w jodełkę wybrano ze względu na jego określony styl. Klient poszukiwał dla swojego salonu naturalnej podłogi, która byłaby trwała i łatwa w układaniu.

Używam BOEN zarówno w przypadku zleceń prywatnych, jak i komercyjnych, wybierając spośród szerokiej gamy produktów.

Jako instalator podłóg wymagam konsekwentnej jakości i mogę szczerze powiedzieć, że produkty BOEN są znakomite i stabilne wymiarowo. Elastyczność systemu gwarantuje, że nasi pracownicy mogą pracować bardzo szybko i wydajnie. W domu towarowym L&T zainstalowałem wzór w jodełkę od BOEN. Zdecydowaliśmy się na klejenie całej powierzchni ze względu na dużą powierzchnię podłogi w sklepie. Klejenie zmniejsza hałas w tle, ponieważ podłogi tego rodzaju są cichsze niż podłogi pływające. Specjalny elastyczny klej umożliwia układanie dużych nieruchomych powierzchni, natomiast wielowarstwowa budowa podłogi ogranicza wybrzuszenia. Podłoga BOEN jest bardzo łatwa w układaniu, dzięki czemu mogliśmy szybko ukończyć jej instalację. W domu towarowym podłoga musi być układana i poddawana konserwacji w jeden dzień, a już następnego dnia sklep powraca do normalnego trybu pracy.

Pielęgnacja i konserwacja

Our floors are easy to keep clean and beautiful like day one. You just need to be aware of some small things. Learn how to take care of your hardwood floor, it will repay you for a lifetime.