„Šių grindų alyvuota ir natūrali apdaila suteikia joms autentišką išvaizdą.“

„Rinkdamasis medines grindis, pirmiausia atsižvelgiu į jų tvarumą ir kokybę bei tai, ar tausojami gamtos ištekliai.“

Goncalas Mardonesas (Gonzalo Mardones)

Esu architektas iš Čilės katalikiškojo universiteto. Architekto profesija „užkoduota“ mano šeimos genuose. Užsiimu ne tik architekto praktika – esu skaitęs įvairias paskaitas studentams ir vadovavęs daugybei diplominių projektų įvairių Čilės universitetų fakultetuose.

Casa Juve

Savo studijoje su kolegomis vystome įvairaus pobūdžio projektus. Didžiuojamės, kad kai kurie jų buvo aprašyti reikšmingiausiuose architektūros žurnaluose, taip pat aptarti nacionaliniuose bei tarptautiniuose architektų kongresuose.

CASA JUVE, CACHAGUA, ČILĖ 
Šis projektas man labai svarbus ne tik dėl to, kad tai artimo draugo namai, bet ir dėl objektą supančios aplinkos bei nedidelio atstumo iki jūros, iš kurios sėmiausi įkvėpimo kurdamas visas šių namų erdves.

Kalbant apie grindų dangą, reikia paminėti keletą svarbių aspektų. Rinkdamasis medines grindis, pirmiausia atsižvelgiu į jų tvarumą ir kokybę bei tai, ar tausojami gamtos ištekliai. Taip pat mąstau ir apie tai, kad grindys bus pagrindinis vidaus erdvės akcentas, nes interjero dekoracijos turi derėti su paties statinio architektūra ir jo aplinka.

Būtent todėl nusprendžiau pasirinkti ąžuolines BOEN grindis – jų alyvuota natūrali apdaila suteikia autentišką išvaizdą, o neutralus tonas puikiai susilieja su smėlio ir kitomis aplinkinio gamtovaizdžio spalvomis.

Prekės ženklą BOEN pasirinkau visų pirma dėl to, kad jis garsėja patikimais gaminiais ir kokybišku aptarnavimu, kurį užtikrino grindų salono ATIKA konsultantai. Visa tai leido sklandžiai įgyvendinti minėtą projektą. Šis pasirinkimas taip pat leido laikytis šiam projektui keliamų kokybės standartų.

Norėjau, kad šis namas taptų nuostabia ramybės ir poilsio oaze visai šeimai pasakiško gamtovaizdžio apsuptyje netoli vandenyno.

 

Valymas ir priežiūra

Mūsų grindis lengva išlaikyti švarias ir gražias, lyg ką tik būtų suklotos. Jums tereikia žinoti keletą smulkmenų.