"To olejowanie i naturalne wykończenie nadaje podłodze niepowtarzalny wygląd".

"Kiedy wybieram drewnianą podłogę, myślę o zrównoważonym rozwoju, jakości i ochronie zasobów naturalnych."

Gonzalo Mardones

Jestem chilijskim architektem z Universidad Católica de Chile, pochodzę z rodziny, w której architektura jest częścią naszego DNA. Oprócz praktykowania architektury jako zawodu, prowadziłem zajęcia i kierowałem licznymi projektami dyplomowymi na wielu wydziałach w Chile.

Casa Juve

Nasz zespół opracowuje różnego rodzaju projekty. Niektóre z nich zostały opublikowane w głównych magazynach architektonicznych i wyróżnione w krajowych i międzynarodowych spotkaniach Architecture Interine, co sprawia, że czujemy się dumni i wdzięczni.

CASA JUVE, CACHAGUA, CHILE. 
Ten projekt jest dla mnie bardzo szczególny, nie tylko dlatego, że jest to dom bardzo bliskiego przyjaciela, ale dlatego, że otoczenie i bliskość morza dały mi inspirację do stworzenia każdej przestrzeni tego domu.

Istnieje wiele istotnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę. Kiedy wybieram podłogę drewnianą, myślę o zrównoważonym rozwoju, jakości i ochronie zasobów naturalnych. Biorę również pod uwagę, że podłoga ta będzie głównym bohaterem przestrzeni, w której przedmioty dekoracyjne muszą współgrać z architekturą i otoczeniem.

Dlatego wybrałem dębową podłogę BOEN, ponieważ jej olejowane i naturalne wykończenie nadaje podłodze bardzo naturalny wygląd o neutralnym odcieniu, który łączy się z piaskiem i innymi kolorami krajobrazu.

Wybrałem markę BOEN głównie dlatego, że jest dobrze znana ze swojej niezawodności i doskonałej obsługi, którą znalazłem w ATIKA, aby opracować projekt w płynnym procesie. Wybór ten gwarantował również standard jakości wymagany dla tego projektu.

Chciałem stworzyć piękny dom w cudownym otoczeniu nad oceanem, który byłby miejscem relaksu i rekreacji dla ukochanej rodziny.

Pielęgnacja i konserwacja

Nasze podłogi są łatwe do utrzymania w czystości i piękne jak pierwszego dnia. Trzeba tylko pamiętać o kilku drobiazgach.